Een van de opties die u kunt inschakelen binnen uw reseller gegevens, is of u van elke bestelde domeinnaam een bevestigings email wilt ontvangen.
Heeft u deze optie ingeschakeld, dan zal elke keer dat iemand via uw website een domeinnaam of hosting bestelt, een email worden verstuurd naar uw eigen emailadres. In die email staan alle gegevens van de nieuwe klant. U kunt dan contact opnemen met uw nieuwe klant, en doorspreken wat er is besteld. Eventueel kunt u ook een factuur sturen en wachten totdat deze is betaald.
Bent u tevreden met deze nieuwe klant, dan kunt u de bevestigingslink die in de door ons gestuurde email staat aanklikken. Pas na het klikken van deze bevestigingslink wordt de domeinregistratie ook werkelijk gestart, en worden de kosten aan u doorberekend. Totdat u de bevestigingslink heeft geklikt gebeurt er dus niets, en kost het u dus ook niets.

